HAKKIMIZDA

About

2004 yılında yazılım dünyasına adım atan DORASOFT; bilgisayar kullanıcılarına nitelikli yazılımlar geliştirmek amacıyla kurulmuş olup Yazılım, Bilgisayar, Mühendislik ve Danışmanlık San. Ltd.Şti. olarak Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi Teknopark idari binasında hizmetlerine devam etmektedir. Mersin Teknopark; Mersin'de Üniversite, sanayi ve diğer kuruluşlarca yürütülmekte olan araştırma-geliştirme (AR-GE) çalışmalarının Mersin'in ulusal ve uluslararası düzeyde rekabet gücüne katkı yapacak yeni teknolojileri üretmek ve endüstriyel üretime aktarmak amacıyla kurulmuştur. Yazılım ve yüksek/ileri teknoloji alanında çalışan ulusal firmalarla birlikte uluslararası Yazılım ve teknoloji devlerini bölgeye çekmeyi hedefleyen teknopark, bünyesinde teknoloji üretme potansiyeli yüksek olan firmaların oluşturulması ve geliştirilmesine de olanak sağlayacak biçimde yapılandırılmıştır. İçerisinde yer aldığı bölgede yenilikçiliğin geliştirilmesi ve ileri teknoloji üretimi açısından çok önemli bir rol üstlenmiştir. Bölgenin teknolojik kalkınmasındaki aktörlerden biri olmak için bölgede yürütülen inovasyon ve girişimcilik projelerinde hem destekçi, hem de bu projelerin yaratıcısı olma arzusundadır.

Ticari, Sektörel, MRP, ERP Muhasebe gibi iş yazılımları; İçerik Yönetim Sistemleri ve paket yazılımlara entegrasyon çözümleri konusunda uzman kadrosuyla hizmet vermekte olan DORASOFT olarak en büyük ilkemiz; başta müşteri memnuniyeti ve çağdaş yönetim teknikleri ile işletmelerin daha üretken, daha karlı olabilmesi için gerekli bilişim teknolojilerini müşterilerimize sunmak ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni ürünler tasarlamak, mevcut ürünlerimizi daha yetenekli kılmak, bunun yanında da değişen teknolojiye uyum sağlamaktır.

Kendi alanlarında uzman, deneyimli ve bilgi birikimine sahip mühendis kadrosuyla Ar-Ge faaliyetlerini devam ettirmekte olan DORASOFT; teknolojinin bilinçli kullanımı, bilgiye hızlı, güvenli erişme ve onu daha hızlı değerlendirme olanakları yaratır. Bilgisayar sistemleri ise günlük işlemler ve hizmetlerde kurumların en büyük yardımcısı olmuştur. Bilgiye erişmek ve onu işleyerek değere dönüştürmede bu önemli yardımcıyı gerektiği şekilde verimli kılmak, sürekli geliştirilen ve çok iyi desteklenen yazılımlarla gerçekleşebilir. Bu kapsamda DORASOFT, bölgesel, ulusal ve uluslararası pazarlarda etkin yazılım mutfağı olma hedefiyle hareket etmektedir.

Bu uzun serüvenimizde yanımızda olduğunuz ve bize güvendiğiniz için sonsuz TEŞEKKÜRLER...

  • Eksiksiz ve özelleştirilebilir çözümler.
  • Hangi sektörde olursanız olun, ihtiyacınızı karşılıyoruz.
  • İşletmenizi başarıyla yönetin ve büyütün.
  • İşletmenizi tek noktadan takip edin.

JAPAN IT WEEK FUAR ZİYARETİMİZDEN